EDYCJA SPECJALNA
- warsztaty w zakładzie Arjo
EFEKTYWNA REKRUTACJA I ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI
JAK POZYSKAĆ I UTRZYMAĆ PRACOWNIKA POPRZEZ ZBUDOWANIE SILNEJ RELACJI HR-SZEF PRODUKCJI
27 września 2019 | Komorniki

Prelegenci tegorocznej edycji Kongresu Szefów Produkcji zapraszają na wyjątkowe warsztaty do Arjo Polska, jednego z niekwestionowanych liderów wśród producentów sprzętu medycznego na świecie. W trakcie spotkania będziesz mógł bezpośrednio podpatrzeć, posłuchać i „dotknąć" rozwiązań skutecznego zarządzania, motywowania i angażowania pracowników fizycznych. Specjaliści powiedzą jak zbudować silną i owocną współpracę szefa produkcji z działem HR na przykładzie własnych doświadczeń i sprawdzonych autorskich programów.

70% - praktyczne warsztaty

30% - zwiedzanie zakładu produkcyjnego

Program
TOUR PO PRODUKCJI – POPATRZ, POSŁUCHAJ I DOTKNIJ
Ponad godzinna wycieczka po hali produkcyjnej, podczas której będziesz miał okazję zobaczyć jak funkcjonuje zakład. Nasi specjaliści pokażą jak, krok po kroku, przebiega proces produkcyjny i odpowiedzą na wszystkie pytania.
Warsztat 1:
Autorski Program Lean - Arjo Heroes – aspekty grywalizacji w procesie wdrażania wewnętrznych standardów
 • Jak z niewielkiej inicjatywy zrodził się skuteczny program motywowania pracowników operacyjnych
 • Co należy zrobić, aby zachęcić pracowników do angażowania się w projekty dodatkowe i budowania wzajemnych relacji
 • Sprawdzone sposoby na motywowanie pracowników, które zredukowały poziom rotacji w zespole
Warsztat 2:
Nic o nas bez nas - budowanie współpracy międzydziałowej na produkcji
 • Jakie konkretnie działania musi podjąć szef produkcji, aby umożliwić dialog między działami zakładu
 • Rola HR w budowaniu pozytywnych relacji z szefem produkcji i brygadzistą
 • Jak efektywnie wykorzystać czas i umożliwić wprowadzanie niestandardowych programów Employerbrandingowych
Warsztat 3:
CSR – Jak angażować i motywować pracowników poprzez wspólne projekty na rzecz innych
 • Omówiony, krok po kroku, proces budowania programu CSR, który będzie wizytówką firmy
 • Jak przy wykorzystaniu prostych metod skutecznie zmotywować doświadczonych pracowników produkcyjnych
 • Eventy bez zatrzymania produkcji - jak pogodzić ciągłość pracy z działaniami na rzecz interesów społecznych
Warsztat 4:
Strategia rekrutacyjna w branży produkcyjnej - jak efektywnie pozyskiwać kandydatów na rynku pracownika.

Jak stworzyć kandydatom idealne miejsce do aplikowania? Skuteczne angażowanie kandydatów, szybka i łatwa komunikacja z nimi, automatyczna dystrybucja ofert pracy, prosta i szybka aplikacja na ofertę pracy z każdego miejsca i o każdej porze to tylko niektóre z elementów nowoczesnego procesu rekrutacyjnego. Jak docierać, przyciągać i angażować kandydatów? Zapraszamy na case study z HRlink.

Warsztat 5:
Bądź wymarzonym pracodawcą! Podnieś zadowolenie swoich pracowników.

Jak benefity pozapłacowe pomagają zatrzymać wykwalifikowanych pracowników w firmie? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze systemu HR, tak by wspierał skuteczny on-boarding, był przyjazny dla pracownika oraz pomagał w pracy menadżerom HR?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas prelekcji, na której podzielimy się wiedzą jak system do zarządzania szkoleniami może pomóc Twojej firmie. Finalnie, dostarczymy argumentację jak przekonać Zarząd do wdrożenia platformy HR.

Warsztaty dają niepowtarzalną możliwość wizyty w firmie Arjo, która zatrudnia ponad 6000 pracowników na całym świecie, w tym ponad 700 w fabryce w Komornikach pod Poznaniem.
Arjo Polska odpowiedzialna jest za cały cykl życia produktów, zespoły kierują każdym etapem ich rozwoju i produkcji — od wczesnych badań koncepcyjnych, poprzez zakupy, rozwój, produkcję i logistykę.
UCZESTNIK WARSZATÓW OTRZYMA:
 • prestiżowy certyfikat
 • materiały warsztatowe
Prelegenci
Agnieszka Godlewska
HR Biznes Partner Arjo

Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku Filozofia – komunikacja społeczna i Collegium da Vinci w Poznaniu – na kierunku HR Manager Trener Wewnętrzny. Z wyboru i pasji HR-owiec z 13-letnim doświadczeniem zawodowym, w obszarze miękkiego i twardego HR. Od trzech lat HR Business Partner i trener w Arjo. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na działaniach rozwojowych pracowników, a wszystko co robi, robi z myślą o ludziach.

Marta Maciszewska-Malinowska
Employer Branding Coordinator Arjo

Ukończyła Marketing polityczny na Politologii UAM, Filozofię – życie publiczne na UAM i studia podyplomowe na kierunku Coaching managerski w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Certyfikowany coach i moderator Design Thinking. Jeden z ekspertów kampanii społecznej "Praca? Lubię to!". W Arjo odpowiada za employer branding, dba o budowanie dobrych relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikami. W employer brandingu przykłada dużą wagę do autentyczności przekazu.

Elżbieta Czaplicka
Pre-Sales Consultant z obszaru HR. Od 12 lat ściśle związana z obszarem twardego HR

Specjalizuje się m.in. w kwestiach dotyczących naliczania wynagrodzeń, raportowania, administracji personalnej oraz cyfrowej transformacji procesów HR. Koordynuje wdrożenia globalnego systemu HRIS czy systemu ticketowego ServiceNow. Zajmuje się obsługą wdrażania i realizacji outsourcingu projektów kadrowo-płacowych. Ekspertka w dziedzinie PPK. Z firmą Sage związana od 2015 roku. Prywatnie fanka nowych technologii.

Karolina Urban
magister zarządzania sprzedażą, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Senior Key Account Manager w Sage Sp. z o.o. konsultantka odpowiedzialna za dostarczanie rozwiązań wspierających rozwój biznesu; specjalizacja Sage HRcloud jako kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzanie procesami HR w organizacji. https://www.linkedin.com/in/karolinaurban11/

Alina Michałek
Od ponad 12 lat jest związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi

Specjalizuję się w obszarze rekrutacji. Prowadzę szkolenia z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego. Cyklicznie organizuję wydarzenie branżowe Antykonferencję Praktyków HR. W HRlink zarządzam projektami rekrutacyjnymi, wdrażam narzędzia HR’owe w organizacji oraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.

Na warsztatach będzie obecny prelegent praktyk – kierownik produkcji.

Szczegóły organizacyjne
Gdzie i kiedy? Jak dojechać?
Gdzie?
ArjoHuntleigh Poland Sp. z o. o.
Księdza Piotra Wawrzyniaka 2,
62-052 Komorniki
Kiedy?
27 września 2019
godzina: 10-16
Partner medialny
ZAREZERWUJ MIEJSCE
Zadzwoń:
Karolina Człapa
Tel. 61 66 83 155