XIII Warsztatowy
Kongres Szefów Produkcji
Nowoczesne zarządzanie produkcją – wyzwania szefa produkcji w obliczu zmian w świecie VUCA
Silny management. Silny zespół. Silna produkcja.
25 LISTOPADA 2021
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami firm:
DOBRE PRAKTYKI
Zaprosiliśmy praktyków z czołowych firm produkcyjnych, by podzielili się dobrymi praktykami i opowiedzieli o rozwiązaniach w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i działań w zmiennych środowisku produkcyjnym.
NAJWIĘKSZE WYZWANIA
Zebraliśmy najbardziej aktualne problemy na produkcji prezentując sposoby ich rozwiązania. Powiemy jak radzić sobie z wyzwaniami na halach produkcyjnych, skutecznie działać w obliczu niepewności biznesowej i zainspirujemy Cię do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
BEZPIECZNA FORMUŁA
Spotkaj się z nami na żywo "online". Kongres warsztatowy odbędzie się w formule online poprzez platformę ClickMeeting.
DOSTĘP 24 H NA 30 DNI
Warsztatowy kongres będzie nagrywany, a nagranie wyślemy Ci drogą elektroniczną. To oznacza, że będziesz mógł wrócić do interesujących Cię tematów przez 30 dni po wydarzeniu.
SEKCJA Q&A
Zadaj pytanie, dzięki zaplanowanej sekcji Q&A. A co w przypadku, gdy pytanie pojawi się za późno? Nic straconego. Prześlij je nam w ciągu 7 dni od wydarzenia, a my skontaktujemy się z prelegentem, który odpowie na każde nurtujące Cię pytanie.
Do udziału w Kongresie zapraszamy:
 •  

  Dyrektorów i kierowników produkcji
 •  

  Szefów działów utrzymania ruchu
 •  

  Mistrzów, brygadzistów, liderów
 •  

  Specjalistów ds. HR w firmach produkcyjnych
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu:
 •  

  Zobaczysz, jak z problemem braku lojalnych i wyspecjalizowanych pracowników mierzą się inni – podpatrzysz dobre praktyki, które będziesz mógł wdrożyć u siebie,
 •  

  Dowiesz się, czy warto zainwestować w kształcenie zawodowe młodych ludzi – jakie efekty to przynosi i w jaki sposób najlepiej to zorganizować na przykładzie rozwiązań stosowanych przez Volkswagen Poznań,
 •  

  Zapoznasz się z nowoczesnymi metodami zarządzania zespołem, które w dzisiejszych czasach są must have szefa produkcji i zapewnią mniej rotujący zespół oraz lepszą realizację celów, na przykładzie rozwiązań w firmie Bonduelle
 •  

  Podpatrzysz, jak Unilever wprowadził zwinne zarządzanie produkcją i będziesz mógł zapytać wprost, jakie korzyści im to przyniosło,
 •  

  Otrzymasz praktyczne wskazówki w kontekście zarządzania budżetem i controllingu produkcji oparte o doświadczenia przedstawicieli firmy Kimball Electronics,
Program kongresu:
Zwinne zarządzanie produkcją. Case study Unilever
 • World Class Manufacturing w praktyce, czyli jak poprawić OEE i zredukować koszty procesów produkcyjnych?
 • Jak dokonać prawidłowej analizy przepustowości systemu produkcji, wąskich gardeł i przestojów produkcyjnych?
 • Skuteczny Cost Deployment - czyli jak przyporządkować i eliminować straty finansowe występujące w procesach.
Sebastian Szram
Unilever
Organizacja produkcji według Kimball Electronics Poland
 • Zarządzanie kosztami i budżetowanie produkcji – W jaki sposób oszacować koszty produkcji? Które metody warto wybrać by prawidłowo zaplanować wydatki produkcyjne?
 • Controlling produkcji – za pomocą jakich narzędzi ocenić skuteczność produkcji? Jak sprawdzić wydajność, sprawność, poziom wykorzystania, niezawodność, i efektywność procesów produkcyjnych?
Mariusz Kozera
Kimball Electronics Poland
Łukasz Przybysz
Kimball Electronics Poland
Szef w środowisku produkcyjnym – za pomocą jakich narzędzi i odpowiedniej postawy budować autorytet kierowniczy i jednocześnie zachować dobre relacje z zespołem? Świadome przywództwo oparte na zasadach na przykładzie firmy Bonduelle
 • System kontroli pracy - Jak skutecznie monitorować wyniki pracy, aby skontrolować pracę a nie nadszarpnąć zaufania pracowników. W jaki sposób firma sprawdza rezultaty wykonanej pracy?
 • Budowanie kultury feedbacku na produkcji - Jak usprawnić przepływ informacji pomiędzy pracownikami produkcyjnymi? W jaki sposób dbać o budowanie relacji i komunikację w zespole?
 • Tożsamość pracownika a dyskryminacja - jak skutecznie kierować różnorodnym zespołem produkcyjnym, którego członkowie należą np. do innych narodowości. Jakie działania podjąć w przypadku wystąpienia dyskryminacji ze względu na wiek, wykształcenie czy pochodzenie?
Aneta Grossy
Bonduelle
Nowoczesne kształcenie zawodowe czyli nowy model zarządzania produkcją
 • Długotrwała inwestycja w rozwój pracownika produkcyjnego czyli jak firmy produkcyjne mogą aktywnie wspierać edukację zawodową by przynosiła ona spodziewane rezultaty i zapewniła pracownika lojalnego wobec własnej organizacji?
 • Budowanie lojalności od początku czyli wdrażanie na lata – jak zwiększyć przywiązanie do firmy, zmniejszyć rotację na produkcji i dzięki temu zapobiec zbędnym kosztom i stratom finansowym? Jak od podstaw przygotować pracownika do pracy i budować w nim poczucie sprawczości?
Tomasz Mackiewicz
Klasy patronackie jako przyszłość edukacji zawodowej. Case study VW Poznań
 • Kształcenie zawodowe Volkswagen Poznań. Jakie korzyści płyną ze współpracy z lokalnymi szkołami i z inwestycji w rozwój pracowników? Jak wygląda kształcenie w klasach pod patronatem Volkswagen Poznań?
Łukasz Kałmucki
Volkswagen Poznań
Prelegenci:
Zobacz, kto dla Ciebie wystąpi
Biorąc udział w kongresie zyskasz:
 •  

  Prestiżowy imienny certyfikat sygnowany przez redakcję czasopisma Menedżer Produkcji
 •  

  Możliwość spotkania z praktykami z czołowych firm produkcyjnych i możliwość zadawania pytań
 •  

  Możliwość rozbudowania sieci kontaktów
 •  

  Merytoryczne materiały kongresowe

Zaufaj naszemy doświadczeniu i wiedzy

Kongres warsztatowy organizowany jest przez wiodący magazyn „Menedżer Produkcji”, który w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z zarządzaniem pracownikami na hali produkcyjnej. Nasza marka jest gwarancją najwyższej jakości wiedzy teoretycznej przełożonej na praktykę.
Trwa promocja!
Liczba biletów w promocyjnej cenie jest ograniczona!
Udział w warsztatowym kongresie w formule online:
999 netto / 1228,77 zł brutto
1199 netto / 1474,77 zł brutto
Kongres organizowany we współpracy z:
Kontakt:
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
Pytania merytoryczne:
semrau
Katarzyna Kolenda
e-mail:
katarzyna.kolenda@forum-media.pl
Reklama i współpraca:
likowska
Katarzyna Likowska
tel. 61 66 55 768
tel. kom. +48 536 784 938
e-mail:
katarzyna.likowska@forum-media.pl
Zgłoszenia i faktury:
Biuro Obsługi Klienta:
tel.: (61) 66 55 774
e-mail: konferencje@forum-media.pl