Prelegenci
 Moderator Kongresu
 
Maciej Gulanowski
Trener ds. efektywności produkcji
w Proresult
Posiada 7-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania oraz usprawniania procesów produkcyjnych, które zdobywał w branżach: motoryzacyjna, poligraficzna, medyczna oraz obróbka skrawaniem CNC. Instruktor praktycznej nauki zawodu. Wyróżniony tytułem „Lider inżynierii poniżej czterdziestki”. Członek Stowarzyszenia Lean Management Polska i Polskiego Stowarzyszenia Praktyków Training Within Industry. Prelegent oraz autor licznych artykułów dotyczących efektywnego zarządzania produkcją oraz podnoszenia efektywności funkcjonowania służb utrzymania ruchu. Obecnie trener w Proresult. Prowadzi projekty w zakresie podnoszenia poziomu kultury bezpieczeństwa oraz efektywności produkcji.
Janusz Kwiek
Dyrektor fabryki gum do żucia, Mars Polska
Od dwudziestu czterech lat zdobywa doświadczenie w szeroko rozumianym „Supply”. Obecnie dyrektor fabryki Wrigley, części Mars Inc. Poprzednio VP Supply Nutro w USA. Pracował w obszarach: inżynierii, zarządzania fabryką, strategii działu dostaw, Sourcing Matrix, zarządzania zmianą w Polsce, USA i Francji. Na pierwszym planie stawia ludzi i rozwój zespołu. Jak sam twierdzi: „Świat rozwija się wykładniczo. Należy otworzyć swój umysł aby pozostać na bieżąco.”
Agnieszka Godlewska
HR Biznes Partner Arjo
Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku Filozofia – komunikacja społeczna i Collegium da Vinci w Poznaniu – na kierunku HR Manager Trener Wewnętrzny. Z wyboru i pasji HR-owiec z 13-letnim doświadczeniem zawodowym, w obszarze miękkiego i twardego HR. Od trzech lat HR Business Partner i trener w Arjo.  W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na działaniach rozwojowych pracowników, a wszystko co robi, robi z myślą o ludziach. 
Marta Maciszewska-Malinowska
Employer Branding Coordinator Arjo 
Ukończyła Marketing polityczny na Politologii UAM, Filozofię – życie publiczne na UAM i studia podyplomowe na kierunku Coaching managerski w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Certyfikowany coach i moderator Design Thinking. Jeden z ekspertów kampanii społecznej "Praca? Lubię to!". W Arjo odpowiada za employer branding, dba o budowanie dobrych relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikami. W employer brandingu przykłada dużą wagę do autentyczności przekazu. 
Kinga Kowalczyk
Kierownik Personalny | HR Manager, DANONE
Kierownik HR w fabryce Danone w Bieruniu – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz GWSH w Katowicach. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w działach HR w firmach z różnych branż (m.in. Magna Automotive Poland, Magna International, Kaefer S.A.). Z grupą spółek DANONE jest związana od 2018 roku. Kinga posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacjach międzynarodowych na różnych stanowiskach , jednak najwięcej radości dawała jej zawsze praca z ludźmi , dlatego też w pewym momencie kariery zdecydowała, że HR jest obszarem, z którym chce się związać na stałe. Przyznaje, że nigdy nie żałowała tej decyzji nawet przez chwile gdyż pomimo wielu lat doświadczenia praca ta daje możliwość , aby codziennie uczyć się czegoś nowego. Kinga lubi myśleć o sobie jako o kimś kto podchodzi do życia z pewnym dystansem i poczuciem humoru, co zdecydowanie ułatwia jej radzenie sobie z przeróżnymi sytuacjami na co dzień, zarówno w życiu osobistym i jak zawodowym. Prywatnie największą pasją Kingi , oprócz spędzania wolnego czasu z rodziną, są podróże , dobra kuchnia, książka no i oczywiście zakupy.
Łukasz Grabowski
Production Director, SuperDrob S.A.
Odkąd skończył studia (17 lat) pracuje w branży spożywczej – przetwórstwo mięsa i przeszedł praktycznie wszystkie etapy pracy na produkcji, rozpoczynając od specjalisty ds. jakości poprzez Mistrza Rozbioru WP, Technologa, Głównego Technologa aż do stanowiska Kierownika całej produkcji Przetwórczej. Od lipca 2016 roku dołączył do zespołu Indykpolu jako zastępca Dyrektora Zarządzającego ds. Produkcji. W tym czasie był odpowiedzialny za całą produkcję w zakładzie w Świebodzinie składającą się z Produkcji i Pakowania Wędlin oraz Produkcji Garmażeryjnej i Pakowani tego wydziału.  
 
W maju 2017 roku został Dyrektorem Zarządzającym zakładu w Świebodzinie. W 2018 roku w kwietniu rozpoczął pracę w Indykpolu w Olsztynie na stanowisku Dyrektora ds. Produkcji Przetwórczej, a od listopada 2018 roku zaczął pracę w firmie SuperDrob grupa CP odział w Łodzi.
Tomasz Kuźniarski
Production Director, Gino Rossi S.A.
Absolwent Politechniki Gdańskiej, wydział Chemiczny. Od 2012 roku Black Belt Lean 6sigma certyfikowany przez, Air Academy Associates z siedzibą w Colorado. Przez blisko 15 lat związany z zarządzeniem produkcją, w firmach będących liderami rynku w swoich branżach: elektronicznej, (Gemalto, Kimaball Electronics Poland), produkcji obuwia (Gino Rossi). Doświadczony leader w błyskawicznej transformacji obszarów produkcyjnych oraz około-produkcyjnych, poparty wymiernymi wynikami w zakresie, jakości, produktywności i redukcji kosztów. Trener wykorzystujący metodologię Lean 6sigma do integracji, rozwoju pracowników z równoległym wdrażaniem innowacyjnych technologii.
Alina Michałek
Alina Michałek
Expert HR Online Technologies HR Sp. z o.o.
Od ponad 12 lat jestem związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuję się w obszarze rekrutacji. Prowadzę szkolenia z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego. Cyklicznie organizuję wydarzenie branżowe Antykonferencję Praktyków HR. W HRlink zarządzam projektami rekrutacyjnymi, wdrażam narzędzia HR’owe w organizacji oraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.
Grzegorz Sawicki
Grzegorz Sawicki
Sales Manager OLX Praca
Tajniki sprzedaży zgłębia od 12 lat. W OLX odpowiada za działania zespołu zajmującego się obsługą biznesową pracodawców, specjalistów i ekspertów z branży HR, a także wyznaczanie oraz realizację planów sprzedażowych. Zarówno w życiu jak i pracy stawia na relacje oparte na zaufaniu.
Tomasz Uroda
Tomasz Uroda
Key Account Manager w serwisie OLX.
Opiekun kluczowych klientów kategorii Praca. Od dwóch lat związany z branżą HR – zdobywał doświadczenie podczas pracy w roli konsultanta 360 stopni. „Człowiek do zadań specjalnych” – mówią o nim jego współpracownicy. Na wszystko patrzy z wielu perspektyw, znajduje rozwiązania dla sytuacji „bez wyjścia”.
Tomasz Uroda
Adam Książek
specjalista ds. bezpieczeństwa cybernetycznego z kilkudziesięcioletnim stażem w branży IT
Pracował m.in. dla Alcatel, Cisco, HP, NCR i Orange. Od kilku lat prowadzi dystrybucję specjalistycznych rozwiązań bezpieczeństwa IT.
Tomasz Uroda
Stanisław Dedio
dyrektor działu wsparcia technicznego w Verbicom S.A.
Absolwent wydziału Elektrotechniki Politechniki Poznańskiej. Doświadczony inżynier rozwiązań telekomunikacyjnych w dużych przedsiębiorstwach.